Shamballa

shamballa masáže Kadaň

Shamballa je vysokovibrační světelné rajské místo na éterické úrovni v Tibetu. Zde vládne nejvyšší moudrost, láska a mír . Jeho obyvateli jsou Mistři, Archandělé, Elohimové a další bytosti světla.

Shamballa je takzvaný "multidimenzionální systém léčení", který máme na naší planetě od roku 2003. Systém je reprezentován nannebevzatým mistrem Saint Germaiem a jeho očistným Fialovým plamenem a také průvodcem jménem Joelle.

Skutečným smyslem proč Mistr Saint Germain a další mistři pod vedením Nejvyššího Světla vybudovali Shamballu, bylo poskytnout lidem na Zemi velký zdroj informací, vědění, duchovního vedení, síly a léčivých energií.

Shamballa v sobě slučuje Univerzální životní energii, Mahatma energii - neboli "JÁ JSEM" Boží přítomnost, energie Nanebevzatých Mistrů, Boží milost, Andělská energie.

Urychluje rozšíření našeho vědomí a tím i vědomí lidstva. Je místem uvnitř nás samých, místem které nalezneme a již nikdy neztratíme, pokud se naplníme Láskou, pokud začneme hledat v sobě a ne ve vnějším světě. Prostřednictvím Shambally jsme ve spojení s energií Mistrů, kteří nám svojí láskou pomáhají.

Energie Shambally pomáhá při vzestupu lidstva a planety Země do vibrací bezpodmínečné lásky, přejícnosti, radosti, klidu, míru a uvědomění . Osvobozuje od emocionálních vazeb, starých vzorců myšlení a jednání, rozpouští karmu, uvolňuje karmické zátěže, nutí nás dokončit nedokončené, aktivuje další řetězce DNA a napravuje její pokřivené kódy.

Systém Shambally obsahuje 1024 symbolů, které jsou rozděleny do čtyř stupňů po 256ti. Ty jsou předávány při zasvěcení přímo do aury přes naše Vyšší Já. Symboly se předávají jako celek, není třeba si je pamatovat.Tím se předchází jejich zkomolení a zneužití. Po zasvěcení se pracuje pouze s čistým úmyslem, záměrem, prosbou a přáním. Náš čistý úmysl je vlastně souhlas pro bytosti Světla, aby vykonali vše potřebné. Jedinou podmínkou pro zasvěcení je opravdová touha po změně a Světle.

 

mmade by BicAnn© 2017